Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obrazy2015/dorzecze_konk

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/u208897660/public_html/cache/jw_sig/jw_sig_cache_47645f6966_dsc_0465.jpg' for writing: Disk quota exceeded in /home/u208897660/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig/includes/helper.php on line 152
Pod koniec czerwca br. rozstrzygnięte zostały dwa konkursy plastyczne, w których uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody i wyróżnienia. 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Żurowej była organizatorem Gminnego Konkursu Plastycznego: "Święta Królowa Jadwiga - portret". Patronat nad konkursem objęli: Wójt Gminy Szerzyny pan Grzegorz Gotfryd oraz TRIO - VET Gabinet Weterynaryjny w Szerzynach.  Ogłoszenie wyników oraz wernisaż prac konkursowych odbyły się 8.06.2016r. podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Patrona Szkoły. W zmaganiach uczestniczyło 19 uczniów naszej szkoły, a oto wyniki: 
  • I kategoria - uczniowie klas I - III  szkół podstawowych - I miejsce Bartłomiej Faliszek ucz. kl. II
  • II kategoria - uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych - wyróżnienie Barbara Pikusa ucz. kl. V
  • III kategoria - uczniowie klas I - III gimnazjum - I miejsce Brygida Słomska ucz. kl. I b
                                                                  III miejsce Natalia Sołtys ucz. kl. III a
                                                                  wyróżnienie Sara Niziołek ucz. kl.III a
 
Związek Gmin Dorzecza Wisłoki, propagując akcję oszczędzania energii oraz promując odnawialne źródła energii, po raz kolejny zorganizował konkurs plastyczny, którego rozstrzygnięcie nastąpiło 21. 06. 2016r. w Kołaczycach  w ramach akcji "Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin  Dorzecza Wisłoki". 
I w tym słonecznym wydarzeniu nasi uczniowie spisali się na medal. Uczennica kl. IV Zuzanna Sroka została zwycięzcą eliminacji gminnych, natomiast Joanna Zbylut uczennica kl. I a gim. otrzymała wyróżnienie.
Gratulujemy nagrodzonym  w tych konkursach, jednocześnie dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w różnych konkursach plastycznych w ciągu całego roku szkolnego. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, kreatywności możemy się cieszyć takimi osiągnięciami. Mamy nadzieję, że nasza współpraca na tym polu będzie się równie pomyślnie układać.
{gallery}obrazy2015/dorzecze_konk{/gallery}

Partnerzy szkoły

  •  

Zobacz

 

 

 
 
 

 

 

 

Zespół Szkół w Ołpinach, mail: olpiny@op.pl, tel. 14 65-19-202

Joomla - opracowanie i administracja witryny Adam Rączka, mail: adamr28@poczta.onet.pl