Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obrazy2015/zakonczenie2016

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/u208897660/public_html/cache/jw_sig/jw_sig_cache_50e78a853d_1.jpg' for writing: Disk quota exceeded in /home/u208897660/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig/includes/helper.php on line 152

Rozpoczęło się lato, a wraz z nim upragnione wakacje. W piątek, 24 czerwca, zabrzmiał po raz ostatni szkolny dzwonek, który zakończył kolejny rok szkolny 2015/2016 i obwieścił uczniom, że nadszedł długo wyczekiwany przez nich czas letniego wypoczynku.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego zainaugurowaliśmy, uczestnicząc we mszy świętej. Następnie w orszaku prowadzonym przez Poczet Sztandarowy wszyscy zebrani w kościele udali się na pożegnalne spotkanie z Panią Dyrektor, nauczycielami, rówieśnikami. Do tego grona dołączyli również rodzice oraz pracownicy obsługi.

Pani Dyrektor oraz Przewodnicząca Rady Rodziców wręczyły nagrody uczniom, którzy po ciężkiej, solidnej, całorocznej pracy zasłużyli na wyróżnienie. A powodem były nie tylko osiągnięcia dydaktyczne, ale też działalność na rzecz szkoły. Nagrodzono także uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą placówkę w konkursach ogólnopolskich na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i zdobyli wysokie miejsca.

Rozpoczynając swoje wystąpienie, pani Anna Niemiec podkreśliła sukcesy naszej młodzieży i bardzo dobre wyniki, które uzyskała na egzaminie gimnazjalnym oraz na sprawdzianie szóstoklasisty. Współautorami wszystkich laurów byli nauczyciele, którym Pani Dyrektor serdecznie podziękowała za całoroczną pracę.

Kontynuując, powiedziała, że czas spędzony w szkole to nie tylko godziny poświęcone nauce i zdobywaniu nowych umiejętności. Szkoła to również miejsce, gdzie dzieci i młodzież rozwijają swoje różnorodne pasje, punkt codziennych spotkań z przyjaciółmi, przestrzeń, gdzie można wykształcić wiele zachowań społecznych. Pogratulowała uczniom promocji do następnej klasy, a absolwentom klasy III i VI ukończenia kolejnego etapu nauki. Życzyła im powodzenia na dalszych szczeblach edukacji. Zapewniła, że drzwi naszej szkoły są dla nich zawsze otwarte.

Pani Lidia Mastyj podziękowała Pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom obsługi oraz rodzicom za wszelką pomoc oraz owocną współpracę w ciągu całego roku szkolnego. Złożyła gratulacje wszystkim uczniom, a nade wszystko wyróżnionym. Na zakończenie życzyła ciepłych, bezpiecznych oraz udanych wakacji.

Szczególnie uhonorowane zostały absolwentki gimnazjum, wchodzące w skład zespołu wokalno-instrumentalnego – Magdalena Jarek, Anna Pikusa, Joanna Jarek, Wiktoria Placek oraz chórzyści odchodzący z naszej szkoły. Za uświetnianie uroczystości i imprez szkolnych swoim śpiewem oraz muzyką zostali nagrodzeni słodkimi niespodziankami, które ufundowała dla nich pani Stanisława Ryba – Radna Gminy Szerzyny.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa.

Wakacje to czas regeneracji sił fizycznych i umysłowych, czas odpoczynku i zabawy, czas wyjazdów i podróży, czas spotkań z nowymi ludźmi i nawiązywania znajomości, czas rozwijania swoich pasji i zainteresowań... Niech ten rozpoczęty letni wypoczynek będzie dla wszystkich bezpieczny, udany, pełen niepowtarzalnych wrażeń, obfitujący w radość i wypełniony słoneczną pogodą.

Do zobaczenia 1 września!

{gallery}obrazy2015/zakonczenie2016{/gallery}

Partnerzy szkoły

  •  

Zobacz

 

 

 
 
 

 

 

 

Zespół Szkół w Ołpinach, mail: olpiny@op.pl, tel. 14 65-19-202

Joomla - opracowanie i administracja witryny Adam Rączka, mail: adamr28@poczta.onet.pl